• Kącik dla Rodzica

• KĄCIK RODZICA

• Drodzy Rodzice !

Cieszymy się, że odwiedziliście naszą stronę.

Zdajemy sobie sprawę, że warunkiem prawidłowej i pełnej realizacji celów, zadań i funkcji przedszkola jest współpraca z rodziną.

Współpraca z Rodzicami stwarza szansę wspólnego pokonywania powstałych trudności i świadomego wychowania. To możliwość lepszego poznania się, działania w miłej i serdecznej atmosferze oraz jedyna droga do obrania wspólnej drogi w procesie wychowywania dziecka.

Dlatego też powstał ten kącik, w którym specjalnie dla Was umieszczać będziemy ciekawe artykuły, będziemy się dzielić nowinkami z zakresu pracy z dzieckiem jak również wychowania dziecka. Zachęcamy również do dzielenia się Waszymi spostrzeżeniami, uwagami, tematami, którymi są Państwo zainteresowani i chcielibyście uzyskać konkretne informacje. Za każdy kontakt, opinię jesteśmy wdzięczni.

Chcielibyśmy bardzo podziękować za powierzenie nam Państwa dziecka. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zarówno dzieci, jak i rodzice czuli się u nas dobrze.

Kadra Przedszkola nr 58 we Wrocławiu