• Nasze przedszkole

Nasze Przedszkole mieści się w dwóch nowoczesnych, parterowych budynkach położonych na osiedlu Muchobór Mały - przy ul. Strzegomskiej 322 i Szkockiej 64b, w pobliżu ogródków działkowych, nad rzeką. Na ich terenie znajdują się duże place zabaw, wyposażone w nowoczesne i bezpieczne huśtawki oraz piaskownice. Naszą mocną stroną jest wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, oddana dzieciom. Przedszkole od października 2006 r. należy do grona placówek promujących zdrowie i bezpieczeństwo. Naszym celem jest stworzenie dzieciom dobrych warunków do rozwoju i zabawy, a rodzicom poczucia pewności, że ich dzieci spędzają czas bezpiecznie i twórczo. Cel ten realizujemy poprzez zaangażowanie nauczycieli, bogatą ofertę zajęć, korzystanie z pomocy dydaktycznych i programów edukacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego przedszkola która zawiera szczegółowe informacje na temat kadry, oferowanych zajęć podstawowych i dodatkowych, działalności Rady Rodziców oraz z rocznym harmonogramem pracy.

ORGAN PROWADZĄCY:

DEPARTAMENT EDUKACJI URZĘDU MIEJSKIEGO