• Konkurs plastyczny "Kocia maska"

Regulamin konkursu plastycznego

„KOCIA MASKA”

ORGANIZATOR: Przedszkole nr 58

KOORDYNATORZY: mgr Iwona Gliwińska

CELE KONKURSU:

-  rozwijanie zdolności manualnych dzieci.

- doskonalenie w posługiwaniu się różnymi technikami plastycznymi.

- rozwijanie umiejętności prezentowania własnych wyobrażeń, obserwacji w postaci pracy plastycznej.

- rozwijanie aktywności, inwencji twórczej, wyobraźni, kreatywności, umiejętności plastycznych.

- kształtowanie samodzielnego myślenia.

- rozwijanie wrażliwości artystycznej.

-kształtowanie opiekuńczego stosunku do zwierząt.

- stwarzanie możliwości prezentacji prac dzieciom uzdolnionym plastycznie.

UCZESTNICY KONKURSU: Konkurs jest skierowany do dzieci przedszkolnych oraz ich wychowawców.

WARUNKI KONKURSU:

- nauczyciel wyłania po troje chętnych dzieci z grupy do ozdabiania dowolną techniką z użyciem różnych materiałów maski kota.

- dzieci przy współpracy wychowawcy dekorują wykonaną z materiału papierowego, pustą maskę.

- organizator konkursu zapewnia dostarczenie każdej grupie trzech masek ( maski kota zawierają gumki ).

- organizator konkursu nie ma obowiązku zwracania prac konkursowych.

- w celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących konkursu należy skontaktować się z organizatorem.

- przystępując do konkursu, uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie prac konkursowych do celów statutowych organizatora.

- przystępujący do konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO)

NAGRODY:

- planowane jest przyznanie trzech nagród głównych za I, II i III miejsce oraz pamiątkowego dyplomu wraz z kolorowanką dla każdego z uczestników

- zwycięzcy konkursu o wynikach zostaną powiadomieni przez wychowawców grup

ORGANIZACJA: Prace należy dostarczyć w terminie trwania konkursu, czyli od 01.02 – 16.02.2024 r. do grupy III Supersmyki

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: nastąpi w terminie 20.02.2024 r., o ich wynikach zostaną poinformowani nauczyciele grup, a także informacja pojawi się na stronie Przedszkola nr 58.