• Dzień Harcerza

• 22. lutego skauci i harcerze na całym świecie - dzieci, młodzież oraz instruktorzy świętują Dzień Myśli Braterskiej, zwany też Dniem Założycieli. Dzień ten, dla harcerzy i skautów całego świata stanowi jedną z najważniejszych dat w całorocznej służbie. Dzień Myśli Braterskiej uświadamia skautom na całym świecie, jak jest ich wielu i że wszyscy są dla siebie braćmi niezależnie od koloru skóry, narodowości, czy wieku. Dzień Harcerza to wielkie święto PRZYJAŻNI!

• Tłusty Czwartek'23

• Na Tłusty Czwartek z całą pewnością czekają wszystkie łasuchy, bo przecież to jedyny dzień w roku, kiedy kalorie nie mają żadnego znaczenia! 😊 W ten dzień najpopularniejsze są pączki, faworki i oponki, ale co jeść, jeśli nie jest się ich fanem???...chcąc uczciwie święcić Tłusty Czwartek alternatywą mogą być wszelkiego rodzaju słodkości, które naprawdę lubimy…

Wszelkie diety dziś na boku,

Tłusty Czwartek jest raz w roku!

Każdy zjada, ile zdoła i o więcej ciągle woła.

Ja kalorii dziś nie liczę

I smacznego wszystkim życzę!!!

😊

• Informacja numery telefonu