• Rada Rodziców

• INFORMACJE OD RR

• OGŁOSZENIE dotyczące ANKIETY w sprawie WYŻYWIENIA DZIECI

Drodzy Rodzice,

w związku z kontynuacją rozmów z firmą cateringową, która odpowiada za żywienie naszych dzieci, Rada Rodziców systematycznie organizuje spotkania, w których przedstawiciele każdej z grup mogą wziąć udział i omówić zgłaszane przez Państwa uwagi z przedstawicielami firmy cateringowej. Z uwagi na to, iż w niniejszych spotkaniach uczestniczą także Pani Intendent wraz z Panią Dyrektor, które na bieżąco kontrolują sytuację, wszelkie propozycje zmian są od razu omawiane i mogą być wprowadzane ze skutkiem natychmiastowym, a wszystko po to, aby nasze Dzieci jadły zdrowo i chętnie, a jakość podawanych potraw była jak najlepsza.

Dotychczasowe zmiany dotyczyły m.in.:

• wprowadzenia większej ilości warzyw (pasty warzywne, sałatki warzywne),

• ograniczenia ilości podawanych kisieli i budyniów w ramach drugiego śniadania,

• ograniczenia podawania słodzonych napojów,

• konieczności bieżącego nanoszenia zmian w jadłospisie,

• możliwości zgłaszania nieprawidłowości w jadłospisie.

Zależy nam jednak, aby poznać zdanie większości Państwa – Rodziców.

Słuchamy i staramy się zrozumieć także drugą stronę. Obecna sytuacja związana z pandemią nie pozwala w pełni przewidzieć wzrostu cen żywności, dostaw itp. Rozumiemy to, sami obserwujemy jak wygląda sytuacja. Nie chcemy, aby wzrost cen odbił się na jakości spożywanych przez Dzieci posiłków, chcemy w dalszym ciągu pracować nad poprawą sposobu żywienia w naszym przedszkolu. Dlatego w imieniu Rady Rodziców zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej poziomu zadowolenia z firmy cateringowej oraz podniesienia stawki żywieniowej, która pozwoli na dokładniejszą ocenę Państwa zadowolenia z dotychczasowych jadłospisów oraz stawki żywieniowej.

Prosimy o wypełnienie ankiety, która będzie dla nas informacją co wg Państwa należy zmienić,

aby podnieść poziom zadowolenia z posiłków Dzieci oraz ich Rodziców.

Linki do ankiety prześlą Państwu  Panie Nauczycielki lub Przedstawiciele z RR.

Ankiety są anonimowe.

Ankietę wypełnia 1 z Rodziców/Opiekunów Dziecka (1 ankieta na 1 dziecko) -

kolejne wygenerowane ankiety nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o wypełnienie ankiety do 20.02.2021 r.

Jak wypełnić?

To bardzo prostewink

ANKIETA----------> Kliknij otrzymany link, wypełnij i prześlij

Dziękujemylaugh