• Rada Rodziców

nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Ubezpieczenie dla dzieci z Przedszkola nr 58 we Wrocławiu

na rok szkolny 2022/2023

Oferta ubezpieczenia z NAU na rok szkolny 2022/23. Link przeznaczony jest dla osób kontynuujących ubezpieczenie, a także dla nowych. Podobnie jak w roku poprzednim otrzymaliśmy zniżkę 10% (cena, która jest widoczna po kliknięciu w link zawiera już w sobie zniżkę).
        Ubezpieczenie obejmuje kilka wariantów do indywidualnego wyboru przez Rodzica.
        Ubezpieczenie będzie obowiązywało od 01.09.2022 r., czas na zadeklarowanie oraz opłacenie składki upływa 30.09.2022 r.
        Zawarcie ubezpieczenia następuje poprzez poniższy link, pod którym zaszyta jest zniżka:
        Po wyborze opcji Maluchy i bobasy pojawią się różne warianty do wyboru.
        Po wyborze wariantu należy na dole strony wybrać opcję Kup teraz, zaakceptować regulamin oraz zgody i postępować wg dalszych instrukcji.
        Po opłaceniu ubezpieczenia polisę otrzymamy na adres mailowy.

Aktualizacja 06.09.2021 r.

Oferta ubezpieczenia od następst

nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Ubezpieczenie dla dzieci z Przedszkola nr 58 we Wrocławiu

na rok szkolny 2021/2022

W tym roku w naszej placówce grupowe ubezpieczenie NNW dla dzieci oferowane jest przez Nauczycielską Agencję Ubezpieczeniową S.A.

Ubezpieczenie obejmuje kilka wariantów do indywidualnego wyboru przez Rodzica.

Ubezpieczenie będzie obowiązywało od 01.09.2021 r., czas na zadeklarowanie oraz opłacenie składki do 30.09.2021 r.

Zawarcie ubezpieczenia następuje poprzez poniższy link, który zawiera 10% zniżkę liczoną od kwoty wskazanej jako składka roczna. Zniżka będzie widoczna w koszyku

Kliknij  link ----------->     ubezpieczenia.nau

Po wyborze opcji Maluchy i bobasy pojawią się różne warianty do wyboru.

Po opłaceniu ubezpieczenia polisę otrzymamy na adres mailowy.

Aktualizacja 17.09.2020 r.

Oferta ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Ubezpieczenie dedykowane jest dzieciom z PRZEDSZKOLA nr 58

i obejmuje rok szkolny 2020/2021.

POLISY NA ROK 2020/2021

184/1051118 – 39 zł od osoby  x 100 osób + OC nauczyciela 27 zł

184/1051119 – 50 zł składka x 100 osób

184/1051120 – 60 zł składka x 100 osób

Instrukcja:

1. Wejdź na stronę  szkola.compensa.pl klikając poniżej.
        2. Wpisz jedno z poniższych haseł:

wpisz hasło: 334357, jeśli Twoje dziecko ma mniej niż 20 lat,

1. Wybierz jeden z interesujących Cię wariantów ubezpieczenia. Pojawią się po wpisaniu jednego z powyższych haseł.
        2. Uzupełnij dane Płatnika/Ubezpieczonego. Opłać i odbierz polisę.

Warunki ubezpieczenia:

• Okres ubezpieczenia: od 1 września 2020 do 31 sierpnia 2021.
        • Certyfikat jako potwierdzenie zawarcia umowy z wybranym zakresem ubezpieczenia.
        • 1 z 4 wariantów ubezpieczenia do wyboru - należy wybrać pakiet i  opłacić go najpóźniej do 16.10.2020r.

Zakres ubezpieczenia: zgodny z OWU ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży szkolnej V 184.

W razie pytań prosimy dzwonić do Pana Marcina Bielewicza

tel. 694-913-451

Rodzice dzieci ubezpieczonych poza placówką, proszeni są o przekazanie tej informacji nauczycielkom grupy swojego dziecka.

ZAŁĄCZNIKI:

4_proste_kroki_ubezpieczenie_szkolne_184_V.PDF